Tutaj jesteś

Śmieszne przebrania – jak je wybrać?

22 października 2021 Moda śmieszne przebrania


Halloween, karnawał. Imprezy tematyczne to dobra okazja, by świetnie się bawić w nowym wcieleniu. Śmieszne stroje już od początku zapewniają uczestnikom dobry humor i dużo śmiechu.

Jak wybrać śmieszne przebrania?

Na szczęście obecnie nie ma z tym większego problemu. Osoby o zdolnościach manualnych mogą wykonać go samemu, pozostałe mają do wyboru wypożyczalnie strojów lub sklepy online, które oferują śmieszne kostiumy w szerokim wyborze. Co roku pojawiają się jakieś nowości, dzięki temu można spotęgować efekt zaskoczenia.

Zastanawiając się nad wyborem kostiumu, trzeba przede wszystkim nabrać dystansu do siebie i postawić na własne poczucie humoru oraz pozostałych uczestników imprezy. Myślenie kategoriami, że ten strój jest zbyt śmiały, a w tym mi nie wypada, jest myśleniem błędnym. Kostiumy, które zrywają z konwenansami są najlepsze, oczywiście w ramach dobrego smaku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dyrektor lub inna ważna osoba przebrały się za sprzątacza lub bezdomnego.

Najwięcej radości wśród uczestników zabawy sprawiają stroje, które zapewniają anonimowość. Śmiechu podczas zgadywania jest co niemiara.

Najpopularniejsze śmieszne przebrania

Wielu przebierańców, podobnie jak na co dzień, kieruje się modą panującą w danym sezonie. Trudno się więc dziwić, że na imprezie pojawi się kilka Czerwonych Kapturków lub Drakuli. Lepszym rozwiązaniem jest stawianie na rozwiązania oryginalne i kostiumy, które dopiero wchodzą na rynek, np. stroje dmuchane lub stroje na barana.

Stroje na barana wzbudzają nie tylko śmiech, ale także zainteresowanie w jaki sposób udało się osiągnąć tak zaskakujący efekt. Osoby postronne mają wrażenie, że przebieraniec jedzie na grzbiecie jakiegoś zwierzęcia lub siedzi na ramionach znanej osoby.

Najczęściej śmieszne kostiumy są uniseks, a więc mogą przebrać się w nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, by mężczyzna wybrał typowo kobiecy strój i odwrotnie. Zabawy i śmiechu będzie jeszcze więcej.

Przebrania dla dzieci

W przypadku dzieci wybór stroju jest znacznie łatwiejszy. Najczęściej chcą się wcielić w ulubionych bohaterów bajek lub kraskówek. Nie wolno im tego zabraniać i najlepiej zostawić im samodzielny wybór, dzięki temu podczas zabawy będą czuły się swobodnie, a swój strój uznają za najpiękniejszy.

Śmieszne przebrania należy wybierać z pewnym wyprzedzeniem, zwłaszcza w okresie karnawału. W ostatniej chwili wybór może być już bardzo ograniczony. Jeśli kupujemy strój, to można zrobić to od razu po znalezieniu odpowiedniego modelu. W przypadku wypożyczalni, wystarczy zarezerwować kostium na określony termin.

stroje kąpilowe

Redakcja polskakobieta.pl

Witamy na PolskaKobieta.pl – serwisie stworzonym z myślą o kobietach, które pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami i cenią sobie zdrowy, styl życia. Nasza redakcja to zespół entuzjastów, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i inspiracjami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?