Tutaj jesteś

Sekret pięknej skóry – poznaj najlepsze zabiegi na twarz

2 sierpnia 2023 Uroda Sekret pięknej skóry

Pojęcie zabiegu na twarz jest bardzo szerokie przez co możemy do niego zaliczyć zarówno zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zabiegi kosmetologiczne jak i masaże twarzy. W zależności od niedoskonałości skóry na twarzy, zabiegi powinno dobierać się indywidualnie. Zabiegi można podzielić na kilka grup w zależności od wskazań i efektów działania. Jakie zabiegi są zaliczane do najskuteczniejszych i chętnie polecanych przez klientki?

Najlepsze zabiegi odmładzające na twarz

Zabiegi odmładzające na twarz cieszą się największą popularnością wśród klientek gabinetów kosmetologicznych. Proces starzenia skóry jest nieubłagany, dlatego też wiele osób wspomaga spowalnianie go poprzez stosowanie zabiegów odmładzających. Klientkom zależy najbardziej na zabiegach mających na celu w szybki sposób zredukować zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia na twarzy, bruzdy oraz poprawić kontur twarzy i wyostrzyć rysy. Do najskuteczniejszych zabiegów, dających najszybsze efekty należą: toksyna botulinowa, laser, blefaroplastyka powiek, wypełniacze z użyciem kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe np. zabieg nucleofill, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa, nici haczykowe i PDO. 

Najlepsze zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz najbardziej polecanych i cieszących się największą popularnością zalicza się zabiegi złuszczające np. mikrodermabrazja i zabiegi z użyciem kwasów. Zabiegi nawilżające skórę infuzja tlenowa, mezoterapia bezigłowa, kriomezoterapia, laser z podczerwienią i karboksyterapia. Zabiegi te mają na celu podtrzymać odpowiednią kondycję skóry, zredukować niedoskonałości skóry w postaci suchości, niedotlenienia, szarości i matowości skóry. 

Coraz większą popularność zyskują masaże twarzy. Najpopularniejsze z nich to japoński lifting odmładzający, masaż transbukalny i masaż kobido. Zabiegi te szczególnie upodobały sobie klientki, które w naturalny sposób chcą poprawić wygląd swojej skóry, poprawić jej napięcie i jędrność oraz spłycić drobne zmarszczki. 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z RosaMed Clinic.

stroje kąpilowe

Redakcja polskakobieta.pl

Witamy na PolskaKobieta.pl – serwisie stworzonym z myślą o kobietach, które pragną być na bieżąco z najnowszymi trendami i cenią sobie zdrowy, styl życia. Nasza redakcja to zespół entuzjastów, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i inspiracjami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?