polskakobieta.pl

polskakobieta.pl – lifestyle, moda, uroda

Lifestyle

Czym są świece dla psów? Sprawdź nowość!

Świece zapachowe są obecnie oferowane w wielu wariantach. Można kupić je również w specjalnym wariacji dla psów! 

Za pomocą świec można sprawić, że pomieszczenia uzyskują bardzo przyjemny zapach. Również mogą być one ich dekoracją. Takie właśnie są świece dla psów, które obecnie dostępne są także w Polsce. Co warto wiedzieć na temat tego typu wyrobów?

Czym są świece zapachowe dla zwierząt?

Świece zapachowe to rodzaj świec z dodanymi środkami aromatyzującymi, które potrafią wypełnić całe pomieszczenie wyśmienitymi zapachami. Takie świece przeznaczone są również dla właścicieli zwierząt.

Specjalne świece dla psów oraz kotów to rodzaj świec, które zawierają w sobie aromaty przyjazne dla zwierząt, które jednocześnie mogą neutralizować ich nieprzyjemne zapachy.

Wobec tego świece dla zwierząt mogą spełniać różnorodne funkcje, czyli mogą:

  • stanowić piękną dekorację
  • aromatyzować pomieszczenia
  • zmniejszać nieprzyjemne zapachy zwierząt

Takie świece, na przykład od firmy mascota.pl, są też oferowane w atrakcyjnych zestawach prezentowych, dlatego mogą być one świetnym pomysłem na upominek dla każdego wielbiciela zwierząt.

Jaki jest skład świec dla psów?

Tym, co wyróżnia świece dla zwierząt, jest przede wszystkim ich przyjazny skład. Te oferowane przez firmę mascota.pl powstają na bazie naturalnych materiałów, dlatego są one bezpieczne dla środowiska oraz dla ich użytkowników.

Bazą świec jest wosk sojowy, który jest woskiem naturalnego pochodzenia. W przeciwieństwie do wosków syntetycznych, na przykład parafiny, nie powoduje on wydzielania szkodliwych produktów spalania.

W świecach również stosowane są naturalne środki aromatyzujące w postaci olejków eterycznych. Olejki te mają pochodzenie roślinne i posiadają również właściwości prozdrowotne. Stosowane są różne rodzaje olejków, które pozwalają na stworzenie przyjemnych dla nosa kompozycji, na przykład cytrusowych, leśnych, kwiatowych.

Olejki eteryczne używane w świecach mogą również skutecznie neutralizować nieprzyjemne zapachy zwierząt, co również powoduje, że mogą być one traktowane jako naturalne pochłaniacze zapachów.

Kiedy warto stosować świece dla psów?

Produkty jak świece dla psów są przeznaczone przede wszystkim dla tych właścicieli pupilów, którym zależy na przyjemnym aromacie w swoim domu.

Gdy zwierzę wraca ze spaceru i ma nieprzyjemny zapach lub też wtedy, gdy przebywało długo w domu, można po prostu zapalić świecę, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i nadać pomieszczeniom atrakcyjny charakter.

Świeca może być również zapalona przed przyjęciem gości, aby dzięki temu wnętrza miały miły aromat.

Gdzie można kupować świece dla zwierząt?

Produkty jak świece dla psów oraz dla innych zwierząt można obecnie kupować bardzo łatwo w sklepach internetowych. 

Oferuje je wspomniany już wcześniej sklep mascota.pl, gdzie na klientów czekają świece o różnorodnych aromatach. Można też zdecydować się na zakupienie mniejszych próbek świec. Gotowa paczka będzie dostarczona bezpośrednio do klienta albo do wskazanego przez niego paczkomatu.