Domowe sposoby na powiększenie biustu

Kobiety posiadające mniejsze lub średniej wielkości biusty dość często są zdecydowane na chirurgiczne powiększanie piersi. Jednak istnieje mnóstwo naturalnych metod powiększenia rozmiaru miseczki, a w dodatku bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Między innymi masaże, kremy lub nawet specjalne preparaty skutecznie pomagają spełnić marzenie o większym, bardziej jędrnym biuście.

Masaż na powiększenie biustu

Masaż piersi naturalnie wspomaga wzrost biustu, nie wspominając już o bardzo pozytywnym wpływie na elastyczność i jędrność piersi. Poprawia on kondycję samego biustu, a także miejsc sąsiadujących. Wykonując masaż piersi, sprawisz, że będą one wyglądały atrakcyjniej, a dodatkowo będziesz kontrolować ich zdrowie. Częste i dokładne badanie biustu może ujawnić pojawienie się podejrzanych grudek lub innych objawów nowotworu. Do tego regularny masaż biustu potrafi zmniejszyć ryzyko wystąpienia raka piersi.

Zioła na powiększenie biustu

Wiele kobiet, które stosują masaż na powiększenie piersi, stosuje także różne ziołowe preparaty. Środki te zawierają w sobie m.in. nasiona kopru (wspomagające produkcję estrogenu), palmę sabałową, dziki pochrzyn, soję, kozieradkę, żeń-szeń, oset błogosławiony i mniszek lekarski. Wiele z tych ziół dostępnych możemy znaleźć w formie tabletek, ale możemy znaleźć także kremy i mydła.zioła na powiększenie biustu

Doskonale na wielkość i jędrność biustu wpływa także cebula. Świeży sok z cebuli zmieszany ze sproszkowaną kurkumą i miodem może być używany w czasie masażu w celu ujędrnienia oraz zapobiegnięciu obwisłym i zwiotczałym piersiom. Po nałożeniu domowego suplementu na skórę, powinnaś spędzić 24h w biustonoszu i dopiero kolejnego dnia możesz zmyć ten domowy preparat.

Wielu lekarzy jest przekonanych, że wielkość zależy od naszej genetyki i może zmienić się tylko przez odpowiednie ćwiczenia na powiększenie piersi. Raczej odradzają oni zażywania ziołowych suplementów diety, które potrafią zakłócać naturalny metabolizm ciała. Tymczasem zbilansowana dieta, którą możemy połączyć ze zdrowym stylem życia, może prowadzić do zwiększenia rozmiaru biustu. Piersi zbudowane są z tkanki tłuszczowej, która jest przykryta skórą, dlatego zdrowe nawyki żywieniowe mogą wpłynąć na jakość tkanki budującej piersi, a także wpłynąć na ich rozmiar czy jędrność.

Preparaty i kremy powiększające biust.

Mnóstwo kobiet, które stosowały tabletki powiększające biust rzeczywiście zauważyło wzrost piersi, ale wciąż nie wiadomo, czy te zmiany są trwałe, czy jedynie trwające jakiś czas. Niektórzy ludzie twierdzą, że biust powraca do dawnego rozmiaru razem z zaprzestaniem przyjmowania tabletek. Producenci są zdania, że specyfik jest w stanie powiększyć obwód piersi o nawet 5 cm w czasie trzech miesięcy regularnego stosowania tabletek. Leki ziołowe zawierają składniki, które stymulują receptory estrogenowe znajdujące się w tkankach piersi, co w rezultacie trwale powiększa rozmiar biustu. Pobudzona produkcja estrogenu trochę przypomina stan wywołany ciążą, kiedy to piersi zwiększają rozmiar, tylko tutaj nie wytwarzają mleka.

ZOBACZ najlepsze tabletki na powiększenie biustu

Lekarze jednak ostrzegają, że niektóre z tabletek na powiększenie biustu mogą być groźne dla zdrowia. Kremy powiększające biust są często stosowane jednocześnie z tabletkami o podobnych właściwościach w celu jak najlepszych efektów kuracji. Produkty te służą kształtowaniu piersi i poprawieniu struktury biustu i okolic. Do produkcji kremów używa się wyciągów z rumianku, alg, szałwii, lawendy, olejków z jojoby i awokado, gliceryny, propyloparabenu, metyloparabenu, fenoksyetanolu, pieprzu metystynowego, ostu błogosławionego, serdecznika pospolitego, korzenia mniszka,  kwasów askorbinowego oraz stearynowego i wielu innych składników. Mnóstwo kremów zawiera te same składniki co tabletki, więc dlatego stosowane są dla wzmocnienia działania. Część kobiet, które stosowały kremy regularnie, uważa, że uzyskały jędrny biust, a także uchroniły się przed zrobieniem operacji plastycznej, która powiększa piersi. Mimo wszystko czasami w czasie stosowania kremu mogą pojawić się efekty uboczne – między innymi ból piersi. Dlatego nie powinno się stosować kremów dłużej niż 3 miesiące.

Karolina Sienkiewicz

Latest posts by Karolina Sienkiewicz (see all)

Karolina Sienkiewicz Autor

od 2013 jestem profesjonalną brafitterką. Wiem, że dla kobiet biust jest bardzo ważny, dlatego po godzinach pracy staram się szukać najlepszych metod na poprawę stanu biustu, a nawet jego powiększenie naturalnymi metodami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *