Jak nie odstraszyć faceta?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które nie mają szczęścia w związkach. Nieodpowiednie zachowania, nachalność bardzo łatwo może odstraszyć mężczyznę. Jest wiele powodów, przez które mężczyźni unikają kobiet, a jest nim przede wszystkim nachalność. Należy pamiętać, że nachalność jest najgorszą cechą, która nas na starcie może zdyskwalifikować. Z jednej strony zabieganie o jego względy może wyjść korzystnie, lecz gdy chłopak mówi, że nie ma czasu lub ochoty, powinniśmy odpuścić i poczekać na krok z jego strony.

Facetów odstraszają również kobiety materialistki, które patrzą tylko i wyłącznie na konto w banku. Należy pamiętać, że faceci nienawidzą takich kobiet i unikają jak ognia, ze względu na to, że takie kobiety czują coś do ich majątku, a nie do nich.

Nie bądź plotkarą

Zdecydowaną kwestią, która odstrasza każdego mężczyznę, jest plotkowanie. Faceci nie lubią, gdy kobiety obgadują innych ludzi. Często tracą przez to do nich zaufanie i nie chcą powierzać im swoich prywatnych sekretów. Nigdy nie można przypominać naszego byłego przy facecie. Trzeba pamiętać, że to naszego bardzo mocno irytuje i denerwuje. Każde porównanie do byłego sprawia, że nasz obecny facet uważa swoją kobietę za nielojalną i niewierną co prowadzi do zakończenia związku.

Nie przesadzaj z makijażem

Każdego faceta irytuje nadmierna dbałość o wygląd. Trzeba pamiętać, że facet kocha nas za to, jakie jesteśmy, a nie za to, jak dużo pudru mamy na twarzy. Makijaż jest okej, ale nadmierna jego ilość odstrasza każdego faceta. Wolą oni nasz naturalny wygląd. Nie powinniśmy poruszać tematu kosmetyków przy naszym facecie. Nowinki z tego świata zostawmy do obgadania z naszymi przyjaciółkami i nie zadręczajmy naszego faceta tymi problemami. Jest to dla niego nudne i nieciekawe, przez co odechciewa mu się z nami rozmawiać.

Staraj się być normalna

Pod żadnym pozorem nie należy udawać księżniczki. Zawsze, gdy pojawia się problem, czy jakaś kwestia, która nam nie pasuje, powinniśmy to powiedzieć. Ukrywanie tego faktu, mówiąc, że nic się nie stało, podczas gdy wszystko w naszym środku się gotuje, jest najgorszym rozwiązaniem. Powinniśmy o wszystkim rozmawiać i informować.

Okazuj zadowolenie

Gdy mężczyzna obdarowuje nas prezentami, powinniśmy zawsze okazywać zadowolenie. Gdy będziemy narzekać na takie kwestie jak brzydki kolor i tak dalej, nasz facet może zrezygnować ze związku. Uważa, że gdy każda jego czynność, nawet obdarowywanie swojej ukochanej upominkami kończy się krytyką, nie ma zamiaru dłużej się męczyć i najczęściej taki związek szybko się kończy.

Każdy facet uwielbia spokój i odpowiedni seks. Gdy do seksu będziemy podchodzić obojętnie i nie będzie to nas interesować, mężczyzna może czuć się niepotrzebny i nieinteresujący. Warto więc pamiętać, że należy brać czynny, a nie bierny udział w seksie. Podczas gdy zabiegamy o względy faceta, należy pamiętać o tych kwestiach. Nadmierna dbałość o wygląd czy odrzucanie jego starań nie wróży dobrze naszemu związkowi.

Należy pamiętać o szanowaniu zdania naszego faceta i gdy mówi nie mam czasu, nie być nachalnym. Czekać na telefon. Odchodzenie od zmysłów co robi, gdy nie odbiera, jest bardzo złe. Irytuje to każdego faceta. Nigdy nie powinniśmy wspominać naszych byłych. Zawsze źle to na niego działa i stopniowo niszczy nasz związek. Każdy facet zasługuje na lojalność i docenianie jego nawet najdrobniejszych starań.

Ewelina Shulz

Latest posts by Ewelina Shulz (see all)

Ewelina Shulz Autor

Ukończyłam dziennikarstwo. Na co dzień zajmuję się dwójką moich dzieci, dlatego też mam sporo czasu na prowadzenie bloga. Mam nadzieję, że Ci się tu podoba!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *